KURUMSAL

Sistem Makina Hakkımızda

Hakkımızda...

1976 Yılında Ankara'da Ali ÇİVİCİ, İbrahim ÇİVİCİ tarafindan kurulan firmamız 1986 yılından itibaren İstanbul'da faaliyetlerine devam etmektedir. Kuruluşundan günümüze ısıl işlem fırınları konusunda, uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Yurt içi ve yurt dışına fırınlar yapan ve komple tesisler kuran Sistem Makina sektörün önde gelen kuruluşlarındandır. Demir, çelik, döküm, alüminyum seramik ve cam sanayiinin ısıl işlem fırınları ve ekipmanları konusundaki ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Firmamız KOCAELİ - GEBZE ilçesindeki İSTANBUL MERMERCİLER SAN. BÖLGESINDEKI fabrikasında faaliyetlerini yürütmektedir.

Misyonumuz

Globalleşen dünyada yaşanan değişimler ve gelişmeler paralelinde, inovasyon faaliyetlerimiz de dahil olmak üzere, süreçlerimizin etkinliğini ve güncelliğini sağlayarak çalışanlarımıza, müşterilerimize, çevre ve topluma karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Vizyonumuz

Sektörümüzdeki liderlik konumumuzu, inovasyon faaliyetlerimiz, teknolojik yatirimlarimiz ve uygulamalarimiz ile devamli kilmak, markamizin ve ürünlerimizin dünya pazarlarinda bilinirligini, güvenilirligini sürekli arttirmak.

SİSTEM MAKİNA TANITIM FİLMİ